На Україну насувається найхолодніша ніч цієї зими

Синоптики кажуть, що стовпчики термометрів в окремих регіонах зафіксують -25º С.

За два дні до весни морози скували Україну, найхолодніше було у Вінниці – вдень температура там опускалася до -13 градусів. А загалом нижче нуля було по всій країні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У південних областях крига вкрила перші весняні квіти та бруньки. Сьогоднішня ніч, за прогнозами синоптиків, може стати найхолоднішою. На заході та півночі стовпчик термометра опускатиметься до 25 градусів морозу, а супроводжуватимуть його хуртовини та поривчастий вітер.

Найсильніше сніжитиме на півдні – в Одесі чекають до 30 сантиметрів снігу. Ще з ночі у місто не пускатимуть вантажівки, щоб  не заважали прибиральній техніці. Заняття у школах міста на завтра скасували, в садочки дітей теж просять не вести. Проте чергові вихователі все ж прийматимуть малюків, з якими батьки не зможуть залишитися вдома. «У дитячих садках залишити тільки одну чергову групу для того, щоби батьки, в котрих обставини не дозволяють залишити дітей удома, могли забезпечити прийом дітей. Всім решті рекомендовано – і батькам, і школярам, залишатися вдома», — розповів директор департаменту міського господарства Одеської міськради Олександр Козловський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Трагическое будущее главаря ’’ДНР’’ Пушилина показали одним фотоТрагическое будущее главаря ’’ДНР’’ Пушилина показали одним фото

Пользователи сети не сомневаются в том, что «карьера» главаря террористов «ДНР» Дениса Пушилина закончится смертью в ближайшее время.

Депутаты подставили НАБУ в деле «Роттердам+»Депутаты подставили НАБУ в деле «Роттердам+»

Соломенский районный суд г. Киева признал необоснованными заявления Национального антикоррупционного бюро Украины в рамках расследования по факту утверждения должностными лицами НКРЭКУ формулы «Роттердам +».