На водіїв чекають великі штрафи за відмову перевозити пільговиків

Верховна Рада України планує у 19 разів збільшити штрафи за відмову водіїв маршрутних таксі перевозити пільговиків. Парламент ухвалив за основу пропозицію посилити відповідальність за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян.

За це рішення проголосував 231 народний депутат Верховної Ради, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Цей законопроект пропонує встановити, що безпідставна відмова водіїв перевозити пільговиків тягне за собою накладення на водіїв транспортних засобів, які є суб’єктами підприємницької діяльності, штрафу в розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2550 гривень станом на 1 січня 2019 року).

У пояснювальній записці до законопроекту наголошується, що необхідність розробки законопроекту обумовлена систематичним порушенням законів щодо пільгового перевезення окремих категорій громадян.

Нагадаємо, АМКУ наклав рекордний штраф на 22 фірми за змову на торгах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Погода в Днепре на 17 июля: лето идет на поправку, прячьте зонтикиПогода в Днепре на 17 июля: лето идет на поправку, прячьте зонтики

Восход солнца в этот день в Днепре будет наблюдаться в 04:54, а закат можно увидеть в 20:37. 17 июля отмечается день памяти святого благоверного великого князя Андрея Боголюбского.