НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

НАБУ допитало Корчак у справі про купівлю паркомісць

Національне антикорупційне бюро України допитало родину глави Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак у справі про купівлю паркомісць для незадекларованих автомобілів.

Кримінальне провадження про купівлю паркомісць є формою тиску на мене з боку НАБУ, заявила Корчак в інтерв’ю для Українських новин.

«І я, і мій чоловік, і моя свекруха, і вітчим чоловіка ходили в НАБУ. Чоловік кілька разів ходив у НАБУ як свідок», – розповіла глава НАЗК.

За словами Корчак, Бюро відкрило проти неї справу лише після того, як Агентство звернулося із запитом до глави НАБУ Артема Ситника. Вона підкреслила, що готова захищатись у суді після вручення їй підозри.

Крім того, глава НАЗК зазначила, що обурена тим, що ніхто не викликає детектива Бюро, який проник у її квартиру, для дачі пояснень. Також Корчак додала, що детективи приходили у салон, де була куплена Skoda Octavia A7 за 600 тис. гривень, і вимагали від його власника дати показання, що вона була, коли підписувався договір про купівлю транспортного засобу.

НагадаємоКорчак заявила про необхідність зменшення категорій осіб, зобов’язаних подавати е-декларацію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *