Нардеп-«радикал» Рибалка задекларував дохід від бізнесу в «ЛДНР»

Народний депутат від «Радикальної партії» Сергій Рибалка задекларував 445 тис. гривень прибутку від компанії «Снек Експорт», яка реалізовує продукцію на окупованих територіях.

Вказану суму нардеп отримав за користування або за надання права використання торгової марки «Снек Експорт», передає strana.ua.

За інформацією ЗМІ, компанія, яка займається випуском снеків, належить батькові Рибалки. Їх компанію звинувачують у торгівлі продукцією на окупованих територіях, а також в Росії. Водночас два менеджера снекового бізнесу нардепа вже заарештовані.

Причому Служба безпеки України розслідує кримінальну справу стосовно сім’ї нардепа за підозрою у фінансуванні тероризму.

Слід зазначити, що факти продажу продукції «Снек Експорт» на окупованих територіях вперше були зафіксовані ще в кінці 2016 року. Наразі СБУ планує застосувати проти бізнесу Рибалки антиросійські санкції.

Нагадаємо, Рибалка продає продукцію своєї компанії «Снек Експорт» на окупованих територіях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В Україні збільшилася заборгованість із зарплатиВ Україні збільшилася заборгованість із зарплати

Станом на початок жовтня 2018 року заборгованість по заробітній платі склала 2,889 млрд гривень. У відсотковому еквіваленті за вересень 2018 року заборгованість із заробітної плати зросла на 6,5%, повідомили в Державній службі статистики.

Украинский бизнес может присоединиться к глобальному реестру бенефициаровУкраинский бизнес может присоединиться к глобальному реестру бенефициаров

Правительство планирует подписать меморандум с Transparency International о присоединении украинского реестра бизнеса к глобальному реестру бенефициарных собственников.