Нардеп від БПП оформив «вертолітний майданчик Януковича» на свою матір

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Максим Єфімов придбав конгресно-виставковий центр (КВЦ) «Парковий» у Києві, більш відомий як «вертолітний майданчик Януковича».

Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами Єфімова, формальним власником КВЦ «Парковий» є його матір Любов Єфімова.

«Як людина, яка хоче вкладати і в імідж, і в економіку своєї країни, я вважаю цей проект цікавим і перспективним. У той же час, як народний депутат я не маю права займатися комерційною діяльністю і, звісно, не буду цього робити», – пояснив він.

Надалі, додав нардеп, операційною діяльністю буде займатися «міжнародна компанія з хорошою репутацією», переговори з потенційними партнерами вже ведуться.

Єфімов переконаний, за рахунок розумного підходу КВЦ «Парковий» може претендувати на статус культурного хаба європейського рівня і приносити чималі гроші в бюджет Києва.

Раніше повідомлялося, що Голосіївський районний суд Києва задовольнив клопотання адвоката фірми «Амадеус Ко» і зобов’язав Національне агентство з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, повернути зазначений об’єкт нерухомості у користування юридичному власнику.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Предавший Украину адепт «ру**кого мира» и оккупации Донбасса жалуется, что Путин не платит пенсию, – кадрыПредавший Украину адепт «ру**кого мира» и оккупации Донбасса жалуется, что Путин не платит пенсию, – кадры

В социальных сетях появилась видеозапись, на которой сторонник «Новороссии» и оккупации Донбасса российско-террористическими войсками Игорь Кнышов жалуется, что Россия, гражданином которой он является последние годы, отказывается платить ему пенсию.