Не бачили світла 30 років. Наймолодший голова ОТГ освітив село

У селі Роздольне Каховського району Херсонської області встановили вуличне освітлення.

Такі чудові зміни, на які мешканці села чекали майже 30 років, відбулися завдяки наймолодшому голові ОТГ в Україні – Вегандзу Мясникяну.

На черзі — Вільна Україна та Чорноморівка, які також входять до складу Роздольненської ОТГ Каховського району Херсонської області.

Не бачили світла 30 років. Наймолодший голова ОТГ освітив село

Впродовж тривалого часу питання освітлення для цього села, як і для багатьох інших, залишалося одним з найактуальніших. Проте більшість керівників місцевого самоврядування його ігнорували. Втім, нещодавно ситуація змінилася.

Не бачили світла 30 років. Наймолодший голова ОТГ освітив село

Відтепер ліхтарі горять по провулку Шкільному, на вулицях Шкільній, Херсонській, Шуменській та частині вулиці Київської.

Не бачили світла 30 років. Наймолодший голова ОТГ освітив село

Такі кардинальні зміни відбулися виключно завдяки ініціативі голови Роздольненської об’єднаної територіальної громади і освоєнню виділеної з державного бюджету субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ у розмірі понад 300 тисяч гривень.

“За кілька місяців ми збудували електричні лінії, придбали та встановили ліхтарі з “економними” лампами. Та це лише початок. В майбутньому плануємо встановити освітлення поруч з усіма багатоквартирними будинками в Роздольному і в селах Вільна Україна та Чорноморівка”, — розповідає голова Роздольненської ОТГ Вегандз Мясникян.

“Для мене в роботі завжди головне бачити результат. Не зважаючи на проблеми та перешкоди, крок за кроком йти до поставленої мети. І знати, що позитивні зрушення є!
Саме тому сьогодні, по дорозі додому, ліхтарі в Роздольному для мене світили особливо. Адже вони по суті не просто частина такого довгоочікуваного всіма освітлення, вони- символ наших спільних досягнень та змін, які лише починаються”, – написав Мясникян на своїй сторінці у Facebook.

До речі, саме вуличне освітлення було одним з головних пунктів передвиборної програми наймолодшого в Україні голови ОТГ — Вегандза Мясникяна. Наразі цю обіцянку виконано.

Голова Роздольненської ОТГ Вегандз Мясникян з місцевою мешканкою

Нагадаємо, успіхи територіальних громад Херсонщини увійшли до чергового випуску Книги успіхів, виданої Асоціацією міст України в рамках проекту ПУЛЬС – “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні”, де було відзначено досягнення наймолодшого голови ОТГ в Україні – Мясникяна Вегандза Дереніковича, який очолив Роздольненську громаду Херсонської області.

Зокрема, голову Роздольненської ОТГ відзначили за відкриття поліцейської станції.

Раніше у Херсоні урочисто відзначили День працівника сільського господарства, а Чорноморівка відсвяткувала день села під музику Франческо Сарторі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Банкиры ожидают стремительное развитие цифрового банкингаБанкиры ожидают стремительное развитие цифрового банкинга

По словам финансистов, рост количества пользователей мобильного банкинга стимулирует активное проникновение смартфонов, сообщает FinClub.net.

Ювентус нашел нового тренера: кем заменят АллегриЮвентус нашел нового тренера: кем заменят Аллегри

Массимилиано Аллегри покинул пост главного тренера "Ювентуса" Как сообщается на официальном сайте клуба, с сегодняшнего дня Аллегри освобожден от выполнения своих непосредственных обязанностей и больше не является тренером команды.