Олег Бахматюк офіційно подарував Палац Потоцьких місту – у Івано-Франківську підписали договір

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підписав з ТОВ "Карпатська нафтова компанія", що належить Олегу Бахматюку, договір пожертви про передачу Палацу Потоцьких у власність громади міста. Про це Руслан Марцінків повідомив у мережі Фейсбук. "Історичний момент – договір підписано. Палац Потоцьких офіційно у власності міста", – написав Марцінків.

Олег Бахматюк офіційно подарував Палац Потоцьких місту – у Івано-Франківську підписали договір

Раніше передачу палацу Потоцьких у власність громади підтримали депутати Івано-Франківської міської ради. Як писали ЗМІ, власником споруд на території Палацу Потоцьких була ТзОВ "Карпатська нафтова компанія" мільярдера з Прикарпаття Олега Бахматюка. Що стосується землі, то вона в 2009 році перейшла з військової КЕЧ територіальній громаді Франківська.

Приблизно тоді ж Олег Бахматюк тричі намагався передати палацовий комплекс франківській громаді, однак міська влада відмовлялася обтяжувати себе ветхою пам’яткою. На той час – пам’яткою історії та архітектури XVII-XVIII ст. місцевого значення. Такий статус "Комплекс палацу з брамами (т. зв. "Палац Потоцьких") вул. Шпитальна, 5" мав з 1963 року, відколи був внесений до Державного реєстру пам’яток УРСР. На цей час статус пам’ятки місцевого значення цей комплекс уже втратив.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року ініціативна група "Палац Потоцьких – серце Івано-Франківська" створила благодійну організацію "Благодійний фонд "Комплекс палацу Станіслава Потоцького з брамами". До фонду увійшли місцеві митці, вчені, юристи, архітектори, небайдужі підприємці, які заявили, що мають на меті у майбутньому перетворити Палац Потоцьких площею 1,4 га на потужний мистецький, культурний, науковий центр. У лютому 2016 року Руслан Марцінків створив комісію з обстеження стану будівель комплексу Палацу Потоцьких.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

BlaBlaCar стал одним из пяти самых дорогих стартапов ЕвропыBlaBlaCar стал одним из пяти самых дорогих стартапов Европы

Капитализация сервиса совместных поездок BlaBlaCar выросла до 1,4 млрд долларов (1,6 млрд долларов) после привлечения 200 млн в ходе последнего раунда финансирования.

Минус 5 офшоров: важно знать украинским компаниям-партнерамМинус 5 офшоров: важно знать украинским компаниям-партнерам

В Украине заработал новый офшорный список или, как говорят юристы, перечень низконалоговых юрисдикций. 7 марта вступило в силу постановление Кабмина №108, которым из него было исключено 5 стран: Латвия, Эстония, Грузия, Мальта и Венгрия, сообщил