Олег Бахматюк реструктуризує борги агрохолдингів

Олег БахматюкАгрохолдинги UkrLandFarming PLC і Avangardco IPL призначили лондонську компанію Ziff-Ivin Associates Ltd в якості фінансового консультанта, щоб допомогти з реструктуризацією деяких боргів групи. Про це повідомляє Liga.net із посиланням на прес-службу Avangardco IPL, пише Економічна правда.

Як зазначається, мова йде про 500 млн доларів боргу UkrLandFarming PLC і Avangardco IPL 200 млн доларів. Згідно з повідомленням, Ziff-Ivin Associates Ltd залучається на додаток до юридичного радника Latham & Watkins LLP. Раніше повідомлялось, що "Ощадбанк" погодився реструктуризувати кредитну заборгованість агрохолдингу "Авангард" Олега Бахматюка.

"Укрлендфармінг" є найбільшим агрохолдингом в Євразії. Займається вирощуванням зернових, виробництвом яєць і яєчних продуктів, вирощуванням великої рогатої худоби, дистрибуцією техніки, добрив і насіння.

У січні Бахматюк повідомляв, що веде переговори про продаж 50% акцій компаніїз китайськими і американськими інвесторами.

Пізніше стало відомо, що бізнесмен Олег Бахматюк став стовідсотковим власником найбільшого українського агрохолдингу "Укрлендфармінг".

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В НБУ вірять, що санкції РФ не вплинуть на макроекономічну стабільністьВ НБУ вірять, що санкції РФ не вплинуть на макроекономічну стабільність

Перший заступник голови Національного банку України (НБУ) Катерина Рожкова вірить, що введення Росією санкцій не матиме впливу на макроекономічну стабільність країни.