Опора: Порошенко, Тимошенко і Ляшко найбільше агітувалися в лютому

Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Олег Ляшко проводили у лютому найбільш активну виборчу агітацію, ніж решта кандидатів.

Про це йдеться у звіті Громадської організації Опора.

Водночас у передвиборчій кампанії також активними були Анатолій Гриценко та Андрій Садовий.

Спостерігачі зауважують, що український шоумен Володимир Зеленський концентрується на зовнішній рекламі та агітації в інтернет-ЗМІ.

В окремих регіонах країни активні компанії проводять Руслан Кошулинський, Олександр Вілкул, Юрій Бойко і Сергій Тарута.

Найменшим помітними в агітації є Юлія Литвиненко, Сергій Носенко, Сергій Кривонос, Роман Насіров, Олександр Мороз, Олександр Данилюк, Микола Габер, Інна Богословська, Володимир Петров, Віталій Купрій, Аркадій Корнацький, Віталій Скоцик.

У всіх регіонах України протягом лютого спостерігачі зафіксували агітацію Порошенка, Тимошенко, Ляшка, Садового, Гриценка і Зеленського.

Намети на вулицях із партійними газетами продовжують використовувати штаби Порошенка, Гриценка, Садового, Ляшка і Кошулинського. 

Нагадаємо, 38 повідомлень про порушення виборчого законодавства по всій Україні зареєстрували українські правоохоронці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

«Нафтогаз» выплатит второй транш долга «Газпрому» до конца года«Нафтогаз» выплатит второй транш долга «Газпрому» до конца года

Национальная акционерная копания «Нафтогаз Украины» до конца года должна перечислить второй транш в счет погашения долга за газ, сообщила министр финансов Наталия Яресько.