Перед Кадировим вибачився, а перед українцями ні: Кіборг оголосив голодування з вимогами до Зеленського

Ветеран АТО, який брав участь у боях в Донецькому аеропорту, Микола Воронін оголосив голодування і вимагає від кандидата в президенти Володимира Зеленського вибачитися за жарти про Україну, учасників Євромайдану, томос ТА автокефалію ПЦУ.

Про це він розказав у відеозверненні, записаному в аеропорту «Бориспіль», де він голодує, і опублікованому на його сторінці в Facebook, повідомляє Українська правда.

«Вимоги мої прості до пана Зеленського. Я хочу щоб він вибачився перед народом України за свої жарти про актрису із німецьких порнофільмів. Я вважаю це сором якийсь, перед Кадировим вибачився, а перед українцями ні. За термос, я хочу щоб він вибачився (в одному з жартів Зеленський називав термосом томос про автокефалію Православної церкви України – ред.) перед вірянами. Я хочу щоб він вибачився перед Василем Голобородьком, ім’я якого вони вкрали для серіалу», – заявив Воронін.

Воїн також вимагає, щоб Зеленський здав аналізи на наркотики і алкоголь в незалежній лабораторії.

За його словами, він голодує уже другий день. В інших дописах Воронін поскаржився на печію, уточнивши, що у нього немає жовчного міхура і нирки.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Порошенко и Кононенко выгодно продали Кузню Тигипко: названа ценаПорошенко и Кононенко выгодно продали Кузню Тигипко: названа цена

Инвестиционный фонд Прайм Эссетс Кэпитал экс-президента Петра Порошенко продал свой пакет акций завода Кузня на Рыбальском за 235,8 млн долларов, а фонд ВИК депутата Игоря Кононенко получил 64,2 млн долларов.