Підозрювані у замаху на Гандзюк визнали провину і пішли на угоду зі слідством

Усі п’ятеро обвинувачених у вчиненні замаху на громадську активістку з Херсона Катерину Гандзюк визнали свою провину та пішли на угоду про визнання винуватості з прокурором.

Про це стало відомо 3 червня під час засідання Покровського районного суду Дніпропетровської області, передає Радіо Свобода.

За даними слідства, до участі в замаху обвинувачених Микиту Грабчука, Володимира Васяновича, В’ячеслава Вишневського та Віктора Горбунова схилив підозрюваний в організації нападу Сергій Торбін на замовлення осіб, імена яких не називалися.

Усі п’ятеро обвинувачених на запитання судді Олени Чорної відповіли, що визнають свою провину й підтверджують свою згоду на укладення угоди зі слідством. Їхні захисники також зазначили, що угоди відповідають чинному законодавству.

Сторона обвинувачення просить засудити обвинувачених до наступних термінів позбавлення волі: Торбіна – до 6 років і 6 місяців, Грабчука – до 6 років, Вишневського та Васяновича – до 4 років, Горбунова – до 3 років.

Суд пішов до нарадчої кімнати для ухвалення вироку. Наступне засідання заплановане на 6 червня.

Раніше повідомлялося, що напередодні справу підозрюваних у вбивстві Гандзюк передали до суду іншої області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Подсчитана чистая прибыль PayPal в I кварталеПодсчитана чистая прибыль PayPal в I квартале

Чистая прибыль платежной системы PayPal за первый квартал 2017 года выросла на 5% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года – до 384 миллионов долларов, следует из отчетности компании.

В МОЗ сообщили об еще одной жертве гриппа в УкраинеВ МОЗ сообщили об еще одной жертве гриппа в Украине

Осложнения от гриппа стали причиной смерти 55-летней женщины. Об этом сообщили в Центре общественного здоровья Министерства охраны здоровья (МОЗ) на странице в Facebook.