Підпал арсеналу стався у частині, де був секс-скандал з командиром: він вже не раз відзначався

Арсенал, який намагалися підпалити 21 лютого, розташовується у військовій частині №А1358 на Хмельниччині. Саме тут нещодавно стався секс-скандал між лейтенанткою Валерією Сікал і командиром Віктором Іванівим. Крім того, останній може бути причетним до пожежі та вибуху на складах у Новобогданівці на Запоріжжі, що відбулися у травні 2004 року.

21 лютого у Генеральному штабі Збройних сил України повідомили про спробу підпалу одного з арсеналів. Де саме це сталося, військові не уточнили, проте зауважили, що пожежу вдалося вчасно ліквідувати.

Читайте також: Чому військові склади в Україні досі вибухають і де чекати вибухів наступного разу

Як переконує журналіст Віталій Павловський, інцидент трапився у військовій частині №А1358, що розташовується у селі Цвітоха на Хмельниччині.

Підпал арсеналу ЗСУ стався у селі Цвітоха на Хмельниччині 

За його словами, тут зберігається зброя калібру 120 і 150 міліметрів, однак її «зовсім трошки». Також він каже, що це єдиний арсенал в Україні, який ще не горів.

«Своїми силами пожежної частини було зупинено основну частину пожежі. Але перевірка ВСП (Військова служба правопорядку) та СБУ з Хмельницького, яка вже прибула на місце та вивчає ситуацію, маю надію дасть оцінку керівнику та підлеглим, які відповідають за схоронність боєприпасів» – зауважив представник ЗМІ.

Водночас він оприлюднив й іншу цікаву деталь.

Хочу Вам нагадати, що саме Віктор Іванів мав посаду керівника схову (зберігання) боєприпасів в Новобогданівці в 2004-2005, коли там відбулася пожежа та детонація боєприпасів у військових складах. Комісія визнала його «винним через самоусунення від службових обов’язків, що подалі призвело до катастрофічних наслідків»,
– наголосив Павловський.

Також він опублікував копію військового документу, в якому мовиться, що за результатами внутрішнього аудиту у цій частині було виявлено порушення на суму у близько 2,4 мільйона гривень.

Цвітоха. Хмельниччина, Іванів, секс-скандал, розкрадання коштів
Раніше у частині, командиром якої є Іванів, виявили порушення на суму у близько 2,4 мільйона гривень

«Можливо, диверсія, щоб знищити докази «про зниклі мільйони» – припускає журналіст.

Хто такий Віктор Іванів. Нещодавно саме у військовій частині №А1358 вибухнув секс-скандал. 24-річна лейтенантка Валерія Сікал звинуватила командира цієї частини Віктора Іваніва у приниженні честі та схилянні до сексуальних стосунків. Жінка стверджує, що той протягом року активно до неї залицявся в обмін на «легку службу», а на відмову – привселюдно її ображав.

Читайте також: Секс-скандал в армії на Хмельниччині: військові розповіли про стан розслідування

Справу відмовились реєструвати на Хмельниччині. 21 грудня жінка звернулася до вінницької поліції, оскільки родом з Вінниці.

Згодом Валерія Сікал перейшла на роботу до іншої частини іншу частину. Натомість Іванів подав проти неї заяву до суду із звинуваченнями в адміністративному правопорушенні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Компания Google запустила в Украине детский канал YouTube KidsКомпания Google запустила в Украине детский канал YouTube Kids

Компания Google объявила о запуске в Украине специального детского ресурса YouTube Kids. Как сообщает Tehnot, новый канал позволит детям самостоятельно искать полезный и интересный контент, а родителям не беспокоится о его безопасности.

Британия подтвердила, что Насиров является ее гражданиномБритания подтвердила, что Насиров является ее гражданином

Председатель Специальной антикоррупционной прокуратуры Назар Холодницкий сообщил, что пришел официальный ответ из Великобритании о том, что отстраненный глава ГФС Роман Насиров является британским подданным, передает ТСН.