Підвищення тарифів на газ призведе до зростання цін на їжу – ЗМІ

Підвищення з червня тарифів на газ для підприємств майже на 9% спричинить за собою зростання цін на промислові та продовольчі товари.

Про це повідомляють Вести, зауважуючи: здорожчання газу завжди віддзеркалюється на загальному рівні цін – «Перш за все, дорожчають будматеріали, продукція металургії, мінеральні добрива. Потім починається зростання цін на сільгосппродукцію».

При цьому підкреслюється: зазначене підвищення може викликати зростання тарифів на гарячу воду та опалення – «І хоч наразі Нацкомісія з тарифів (НКРЕКП) не робила подібних заяв, термін останньої постанови уряду щодо цього закінчується 1 червня. Це означає, що вже після цього терміну тарифи на газ [для населення], опалення та гарячу воду можуть бути переглянуті. Про те ж заявили в Кабміні».

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, намагаючись виправдатися за підвищення вартості газу, заявив, що в усьому винна ситуація.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Массовый протест в столице закончился настоящим хаосом, копы арестовали сотни людей: фотоМассовый протест в столице закончился настоящим хаосом, копы арестовали сотни людей: фото

Об этом стало известно благодаря сообщению издания Reuters. Так, полиция применила слезоточивый газ для разгона несанкционированной демонстрации “желтых жилетов”, которые попытались провести антиправительственную акцию протеста.

МВД назвало предполагаемых террористов, стоящих за взрывом в ХарьковеМВД назвало предполагаемых террористов, стоящих за взрывом в Харькове

За организацией террористического акта, унесшего жизни двух человек и покалечившего 11 харьковчан, стоит террористическая организация «Харьковские партизаны».