Після бойкоту «Газпрому» Україна отримала з Європи 26,5 млн кубометрів газу

Після припинення постачання газу з Росії, 1 березня, Україна отримала з країн Євросоюзу 26,5 млн кубічних метрів блакитного палива, повідомили Українські новини з посиланням на міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

У міністерстві заявили, що станом на 4 березня Україна отримала 17 мільйонів кубометрів газу зі Словаччини, 7 мільйонів — з Угорщини та 2,5 мільйона — з Польщі.

Нагадаємо, після того, як «Нафтогаз» виграв у «Газпрому» суперечку в Стокгольмському арбітражі і домігся компенсації за непоставлені за контрактом кубометри газу.

«Газпром» не погодився з таким рішенням суду та з 1 березня перестав постачати газ до України і пообіцяв розірвати контракти на постачання та транзит газу з «Нафтогазом».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

РосЗМІ запустили фейк про зникнення фотографа-іноземця на «українській частині» ДонбасуРосЗМІ запустили фейк про зникнення фотографа-іноземця на «українській частині» Донбасу

Міністерство оборони України спростувало інформацію про зникнення італійського фотографа Роберто Травана на підконтрольній українським військовим частині Донбасу, яку розповсюджували російські ЗМІ.