НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

Попит на Nvidia відеокарти знизився

Падіння попиту на 3D-карти з боку здобувачів криптовалют вже призвело до зниження вартості акцій компанії Nvidia більш ніж на 50% відносно максимального значення, досягнутого в 2018 році. Але цим проблеми виробника графічних процесорів можуть не обмежитися. Каліфорнійська юридична фірма Schall Law, впевнена, що Nvidia ввела акціонерів в оману, та готує проти неї колективний позов. Охочих приєднатися до позову закликають зробити це до 19 лютого.

За словами Schall Law, компанія Nvidia зробила помилкові заяви, що вводять в оману, декларуючи "здатність контролювати ринок криптовалют і вносити швидкі зміни в свій бізнес по мірі необхідності". Більше того, компанія Nvidia запевняла, що будь-яке зниження попиту на її GPU з боку здобувачів кріптовалюти не зробить негативного впливу на бізнес компанії з-за високого попиту на GPU з боку ігрового ринку, інформує itechua.com.

Як показала практика, ці публічні заяви виявилися безпідставними. На думку Schall Law, постраждалі інвестори мають право розраховувати на компенсацію втрат.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *