Порошенко подав зміни до Конституції, зокрема щодо військових баз РФ у Криму

Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді закріпити в Конституції прагнення країни до членства у ЄС та НАТО, а також виключити можливість оренди іноземною державою військових баз на території України.

Про це на засіданні погоджувальної ради повідомила представник президента в парламенті Ірина Луценко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Сьогодні президентом України зареєстровано зміни до Конституції щодо закріплення європейського та євроатлантичного напрямків розвитку України», – сказала вона.

За словами Луценко, законопроект передбачає внесення змін до статей 85, 102, 116 та преамбули Конституції.

«Пропонується також виключити норму, яка передбачає використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань на умовах оренди відповідно до міжнародних договорів», – додала вона, пояснивши, що мається на увазі перебування Чорноморського флоту Росії на території окупованого Криму.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко на п’ятий рік агресії доручив Міністерству закордонних справ України готуватися до розриву договору про дружбу з Росією.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Геймери, дослідники штучного інтелекту і пілоти промислових дронів поповнять список профпрацівників в КитаїГеймери, дослідники штучного інтелекту і пілоти промислових дронів поповнять список профпрацівників в Китаї

Уряд Китаю збирається розширити список професій. У додаткові 15 пунктів потраплять геймери, дослідники штучного інтелекту і пілоти промислових дронів, повідомляє prm.ua.