Посольство США дало поради своїм громадянам в Україні щодо воєнного стану

Через введення в низці регіонів України воєнного стану, посольство Сполучених Штатів в Україні опублікувало пам’ятку для своїх громадян щодо безпеки.

Відповідні застереження розміщено на сайті посольства.

Так, дипломатичне відомство рекомендує американцям в Україні слідувати таким порадам: переглянути подорожі до районів, які потрапили під указ про воєнний стан; підготуватися до більшої, ніж зазвичай кількості правоохоронців; бути готовим до несподіваного перекриття вулиць, обмежень та перевірок; уникати демонстрацій; бути обачними; слідкувати за місцевими новинами.

Сполучені Штати також радять своїм громадянам дотримуватися інструкцій місцевої влади з питань правопорядку, повідомляти друзів та родичів про свою безпеку та слідкувати за сайтом посольства і Twitter-сторінкою для подальших оновлень.

У посольстві також зазначили, що ще оцінюють, як воєнний стан може вплинути на ситуацію в областях України.

НагадаємоВерховна Рада України підтримала законопроект №9338 (доопрацьований) про затвердження указу президента Петра Порошенка «Про введення воєнного стану в Україні». Народні обранці погодили запровадження в Україні воєнного стану з 9 години 28 листопада 2018 року строком на 30 діб до 9 години 27 грудня 2018 року в 10 областях та внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В ОБСЕ приняли резолюцию по газопроводамВ ОБСЕ приняли резолюцию по газопроводам

Комитет по политическим вопросам и безопасности Парламентской ассамблеи (ПА) ОБСЕ принял на заседании резолюцию, в которой выражена "особая обеспокоенность" возможным использованием газопроводов Северный поток-2 и Турецкий поток в политических целях.