Пожежу у Соборі Паризької Богоматері загасили: фото, відео та подробиці

Пожежу, яка спалахнула 15 квітня о 18:50 за місцевим часом у соборі Паризької Богоматері, загасили, пожежники вживають заходів для недопущення відновлення займання.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила французька газета Figaro з посиланням на представника пожежників.

“Пожежу загасили. Ми будемо продовжувати стежити за залишковими вогнищами і охолоджувати гарячі конструкції, в тому числі опорні, щоб полум’я не відновилося”, – сказав представник пожежників Габріель Плюс.

Разом із тим, газета Le Parisien з посиланням на пожежників інформує, що пожежа лише “частково ліквідована”.

Зазначимо, наразі немає офіційної інформації про причини пожежі. За попередньою версією джерелом займання могли стати дерев’яні риштування встановлені в ході реставрації будівлі собору.

Під час пожежі обрушився шпиль палаючого Собору Паризької Богоматері.

Президент Франції Еммануель Макрон, який терміново прибув на місце пожежі, пізніше заявив, що собор Паризької Богоматері буде відновлений. Його звернення в прямому ефірі транслював телеканал BFMTV.

«Я вам урочисто заявляю сьогодні ввечері, що ми відновимо цей кафедральний собор. Всі разом. Це, без сумніву, частина долі Франції. І проект, який у нас буде на роки вперед», – сказав Макрон.

Нагадаємо, у Парижі було оголошено евакуацію острова Сіте, на якому розташований Собор Паризької Богоматері, де сталася масштабна пожежа.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Siemens будет добиваться наказания для компаний РФ в связи с турбинами в КрымуSiemens будет добиваться наказания для компаний РФ в связи с турбинами в Крыму

Немецкая компания Siemens принимает юридические меры, чтобы помешать установке газовых турбин своего производства на новых электростанциях в аннексированном Россией Крыму.