Прогноз погоди на 4 травня: тепло прийде разом зі шквальним вітром

Погода в Україні у суботу, 4 травня, буде теплою, але дуже вітряною. У низці областей пориви вітру сягатимуть 20 м/с. Середня температура вдень коливатиметься у межах 15-22 градусів тепла. А на Півдні та Сході буде ще спекотніше – +18…+24 градуси.

А от у західних областях буде більш свіжо – +12…+17 градусів, у Карпатах – +4…+9 градусів, повідомляє синоптикиня Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Яким буде літо в Україні: прогноз погоди

Удень періодично падатиме дощ. Проте є вірогідність, що він омине Волинь, Рівненщину, Житомирщину, Київщину, Запоріжжя, Донеччину.

У Києві дощитиме лише вночі та вранці. Вдень буде сухо. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Ющенко побил мировой рекорд со своей коллекцией украинских рушниковЮщенко побил мировой рекорд со своей коллекцией украинских рушников

Экс-президента Украины Виктора Ющенко официально признали обладателем крупнейшей в мире коллекции украинских рушников.

На Полтавщине протестуют против размещения эвакуированных из УханяНа Полтавщине протестуют против размещения эвакуированных из Уханя

В Полтавской области вблизи Медицинского центра Национальной гвардии Новые Санжары начали собираться люди для того, чтобы не допустить размещения в здании граждан, которых эвакуировали из китайского Уханя.