Путін заявив про збереження «нормандського формату» щодо ситуації на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін заявив, що на саміті G20 в Осаці домовився про збереження «нормандського формату» стосовно ситуації в Україні. Про це очільник Кремля сказав після форуму.

Коментуючи зустріч з канцлером Німеччини Ангелою Меркель Путін заявив журналістам, що «нормандський формат» буде використовуватися й надалі.

«Згоден з канцлером, що ми повинні використовувати всі інструменти, а там їх не так вже й багато, один з чинних – нормандський формат», – заявив Путін.

При цьому російський лідер ще не знає як будуть проходити консультації та за якою кількістю осіб.

«Так, будемо працювати. Питання тільки коли, терміни треба узгодити, у якій послідовності будемо проводити консультації – удвох, утрьох, учотирьох», – зазначив Путін.

Нагадаємо, Путін також заявив, що на саміті G20 Дональд Трамп підіймав питання звільнення українських моряків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Транзитная война с РФ: как Украина намерена защищать свои интересыТранзитная война с РФ: как Украина намерена защищать свои интересы

Транзитная война между Украиной и Россией еще более обострилась. Ограничения на транзит украинского экспорта по территории Российской Федерации в третьи страны, в частности, Центральной Азии, с 1 июля распространяется и на Киргизстан.