Путіна обматюкали на грузинському телеканалі: журналіста Габунію відсторонили, але не звільнять

Грузинський телеканал «Руставі-2» призупинив повноваження і відсторонив від роботи журналіста Георгія Габунію, який у прямому ефірі обматюкав російського президента Володимира Путіна. Проте ведучого не звільнятимуть зі ЗМІ.

Журналіста відсторонили на 2 місяці. Обмеження поширюється на усі програми, які готує та веде Георгій Габунія, повідомляє телеканал «Руставі-2».

Важливо: Путіна обматюкали на грузинському телебаченні: Держдума РФ готує «санкції» і кару журналісту

Водночас, любителя гострого слівця не звільнятимуть із «Руставі-2», адже ціль Габунії була «легітимною», проте форма, яку використав журналіст, лише зашкодила їй. Про це в коментарі «Громадському» розповів гендиректор «Руставі-2» Ніка Гварамія. Він додав, що після витівки журналіста рейтинги його каналу лише зросли.

Рішення про відсторонення ухвалила комісія телеканалу з етики і його «неможливо оскаржити». Проте вже через 2 місяці Габунія продовжить свою роботу на телеканалі.

Щодо реакції грузинської влади: щоби не сказав Габунія, як би це неприйнятно не було для нас, для каналу, для когось ще, – це абсолютно в межах закону і Конституції. І вирішувати це питання може лише керівництво каналу «Руставі-2»,
– наголосив Гварамія.

Зауважимо, Габунія нецензурно вилаявся на адресу Путіна в ефірі своєї авторської програми «Постскриптум».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

SpaceX запустит самый мощный компьютер, когда-либо отправленный на орбитуSpaceX запустит самый мощный компьютер, когда-либо отправленный на орбиту

Американская компания Space Exploration Technologies Corporation (SpaceX) запустит самый мощный компьютер, когда-либо отправленный на орбиту.

В Украине на четверть рухнуло производство шоколада, печенья, соков и подсолнечного маслаВ Украине на четверть рухнуло производство шоколада, печенья, соков и подсолнечного масла

В январе-июле 2015 года в Украине значительно сократилось производство продуктов питания, в частности шоколада (на 30%), печенья (на 24%), соков (на 29%) и подсолнечного масла (на 22,4%).