Рада має намір перейменувати дві області у четвер

У четвер Верховна Рада планує розглянути питання перейменування двох областей – Кіровоградської і Дніпропетровської. Про це заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій під час погоджувальної ради, передає УНІАН.

«Вже всі процедури пройшли, і я вважаю, що наш парламент, який почав і здійснив декомунізацію, повинен її завершити також і на рівні Конституції, перейменувавши дві області», – повідомив спікер.

За його словами, мова йде про Кіровоградську і Дніпропетровську області. Крім того, Парубій зазначив, що вже пройшли всі формальні процедури для зміни назви цих областей.

Спікер додав, що у четвер також депутати розглянуть і інші зміни до Конституції. Зокрема, закріплення євроатлантичного напрямку України, вступ до НАТО та питання щодо депутатської недоторканності.

Нагадаємо, автобаза управління справами апарату Верховної Ради України оголосила тендер на купівлю 6 електромобілів за 5,4 млн гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В России вспыхнул скандал из-за фашизма: россиянам готовят «закон Гитлера» на случай большой войныВ России вспыхнул скандал из-за фашизма: россиянам готовят «закон Гитлера» на случай большой войны

​Одиозный российский историк Армен Гаспарян спровоцировал скандал в Сети, предложив россиянам брать пример с фашистской Германии времен Гитлера.

Женщины повалили к хирургам за идеальным "профилем"Женщины повалили к хирургам за идеальным "профилем"

Женщины повалили к хирургам за идеальными носами и ягодицами. Пластические хирурги сообщают о значительном росте спроса на коррекцию шеи, подбородка, носа и ягодиц, то есть тех зон, которые наиболее выгодно смотрятся именно в профиль.

Столичные коммунальщики митингуют под Кабмином, требуя выплаты долга по зарплатеСтоличные коммунальщики митингуют под Кабмином, требуя выплаты долга по зарплате

Сотрудники коммунальных предприятий Киева проводят митинг у стен Кабинета министров, перекрыв движение по центральной артерии города – улице Грушевского.