Рада «завалить» медреформу – нардеп

Нардеп від Радикальної партії Оксана Корчинська заявила в ефірі ZIK про намір більшості політсил «завалити» медичну реформу.

«Я надіялася, що нам вдасться зробити цей доленосний крок для країни (провести медреформу – ред.), і зараз мене цікавить одне питання. Я хотіла би запитати у всіх лідерів, які будуть блокувати закон про медреформу, коли вони будуть його «валити», а ви побачите, що вони із ним зроблять: для чого було враховувати правки нардепів? Було б зрозуміло, якщо ці правки були б відхилені», – йдеться в заяві.

Нагадаємов.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, приєдналась до заклику батьків школярів до президента, міністрів, нардепів та чиновників не брати участі в урочистостях з нагоди початку навчального року в школах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Наступательные и атакующие действия агрессора на востоке Украины удалось остановить – ПорошенкоНаступательные и атакующие действия агрессора на востоке Украины удалось остановить – Порошенко

В зоне проведения антитеррористической операции на востоке Украины удалось остановить наступательные действия противника, констатирует президент Украины Петр Порошенко.

ТОП-10 тендеров Виталия КропачеваТОП-10 тендеров Виталия Кропачева

Виталий Кропачев неофициально считается куратором угольной отрасли. Как утверждают СМИ, сейчас под его прямым и опосредованным контролем сосредоточены все государственные шахты, а так же самые привлекательные активы бывших хозяев Донбасса – семьи Виктора Януковича.

Чому втретє голодує бранець Кремля Олександр Шумков?Чому втретє голодує бранець Кремля Олександр Шумков?

Незаконно засуджений в Росії український активіст, ексохоронець Дмитра Яроша та військовослужбовець Збройних сил України Олександр Шумков оголосив голодування.