Ремонт сходів на Старокиївській горі після тендеру подорожчав майже вдвічі – нардеп

Народний депутат Борислав Береза заявив, що на реконструкцію сходів, які вестимуть з Пейзажної алеї на Поділ, витратили понад 89 млн гривень – майже вдвічі більше, ніж передбачалося згідно із заявленими тендерами.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Берези, таку суму витратила компанія ТОВ «Будсервіс 2» на реконструкцію сходів, які складаються з 247 сходинок.

«Я в курсі, що крім сходинок, перил і підсвічування на сходах встановили тривожну кнопку, камери відеоспостереження. Є зони доступу до Wi-Fi. Облаштовані оглядові майданчики, встановлені нові лавки та урни. Але не за такі ж гроші!!!», – обурився він.

За документами, зазначив нардеп, на будівельні роботи витрачено майже 82,5 млн гривень – понад 3 млн доларів за актуальним курсом. Тобто, наголошує Береза, кожна сходинка обійшлася в 334 тис. гривень або в трохи більш як 12,5 тис. доларів.

При цьому, зауважує депутат, від початку було проведено два тендери: один на 37 млн гривень, а другий на 14 млн гривень. У цю суму входили реконструкція сходинок, встановлення системи відеоспостереження й нового освітлення, урн і лавок, дренажної й поливальної системи, а також озеленення території та прокладання нової доріжки.

Але в підсумку, констатує Береза, ціна за цю роботу різко зросла. Аби зрозуміти, чому так вийшло, нардеп звернувся до кількох компаній, які надали йому свої попередні кошториси – вартість оновлення сходів, згідно із ними, кардинально відрізняється в менший бік.

З огляду на це, Береза має намір подати запит у КМДА, щоб дізнатися, хто підписав відповідні документи. На підставі відповіді, стверджує нардеп, він зрозуміє, в який із правоохоронних органів потрібно писати депутатське звернення.

Нагадаємо, у Київській міській держадміністрації стверджують, що на реконструкцію сходів на Старокиївській горі витратили 15 млн гривень, а сума в 89,3 млн гривень стосується облаштування всієї території частини туристичного маршруту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

ДТП на Херсонщине: при столкновении „Toyota Camry” и “КамАЗ” погибли шестеро человекДТП на Херсонщине: при столкновении „Toyota Camry” и “КамАЗ” погибли шестеро человек

В ночь на воскресенье возле с.Львово Бериславского Района Херсонской области легковой автомобиль „Toyota Camry” столкнулся с грузовиком “КамАЗ”, сообщает пресс-служба Госслужбы по чрезвычайным ситуациям.