Робот-пилосос замість прибирання розніс фекалії по кімнаті

В Австралії чоловік вирішив придбати робот-пилосос Roomba, щоб полегшити собі збирання в будинку, однак замість чищення робот тільки насмітив ще більше.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на посаду Райана Ленді в Facebook

За словами Раяна, робот Roomba спочатку наїхав на фекалії домашнього вихованця, а потім як ні в чому не бувало, продовжив працювати.

Оскільки Ленд хотів чистий будинок – нібито призначення Roomba – а не будинок, повністю покритий собачим лайном, це була проблема.

На фото видно, як робот-пилосос буквально розніс по житлу неприємне сміття.

Чоловік прокоментував, що тепер після “прибирання” йому знадобиться пройти курс терапії.

My new Roomba ran over my dog’s shit and proceeded to “clean” the rest of my house. I’m going to need therapy.Go follow my movie Instagram: @rylanfilms I follow back!!

Gepostet von Ryan Landy am Sonntag, 14. Juli 2019

Нагадаємо, в країнах Європейського Союзу заборонили виробництво і продаж пилососів могутніше 900 Вт і рівнем шуму вище 80 децибел. Ця міра дозволить економити електроенергію і позитивно позначиться на екології. На ефективності прибирання прийнята міра не позначиться, оскільки якість сучасних пилососів не залежить від їх потужності, запевняють в Єврокомісії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Из активов страховщиков выведено фиктивных бумаг на 9 млрд грнИз активов страховщиков выведено фиктивных бумаг на 9 млрд грн

Объем акций в структуре активов страховых компаний, входящих в инвестиционные портфели, в течение 2015 года снизился с 18 млрд грн до 11,9 млрд грн.