Російська церква в Україні після Собору почала віщати англійською і грецькою

Через два дні після Собору єдиної Православної церкви України офіційний портал Російської православної церкви "Патриархия.ru" вирішили перекладати англійською та грецькою мовами.

Інформація про ще дві мовні версії ресурсу з’явилася 17 грудня на сайті РПЦ, передає Українська правда.

"Відкриття нових мовних версій покликане розширити аудиторію офіційного порталу Московського патріархату і полегшити доступ до окремих важливих матеріалів сайту православним віруючим за кордоном, представникам ЗМІ, а також всім, хто зацікавлений в отриманні інформації про Російську православну церкву", — йдеться в поясненні.

Повідомляється, що основну частину перекладів виконуватиме служба перекладів відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату.

Також на сайті, крім російської, підтримуються українська і молдовська мовні версії, що діють з 2010 і 2011 років.

15 грудня Об’єднавчий собор обрав митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія (Думенка) на пост предстоятеля єдиної Православної церкви України.

Також після обрання нового глави УПЦ глава УПЦ МП Онуфрій офіційно втратив титул митрополита Київського.

17 грудня на позачерговому засіданні синоду представники УПЦ МП заявили, що не визнають створення автокефальної церкви в Україні і рішення об’єднавчого Собору для них не має ніякого значення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Турчинов: Украина готовит новый мощный пакет разноплановых санкцийТурчинов: Украина готовит новый мощный пакет разноплановых санкций

В настоящее время Совет нацбезопасности и обороны Украины, Верховная Рада, Кабмин и СБУ готовят новый пакет санкций, в том числе против причастных к организации и проведению псевдовыборов на оккупированном Донбассе,, сообщил секретарь СНБО Александр Турчинов

Головний виклик у Зеленського один, – експертГоловний виклик у Зеленського один, – експерт

Виборча кампанія змінилася. Але найбільший виклик для Зеленського – не піти з посади через рік. Про це 24 каналу розповів директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.