Російський суперник Усика готовий битися в Україні

Чемпіон світу за версіями WBA Super та IBF у важкій вазі росіянин Мурат Гассієв готовий битися з володарем титулів WBO та WBC Олександром Усиком навіть в Україні, повідомляє МатчТВ.

За словами Гассієва, він хотів би битися з Усиком в Росії, але готовий провести поєдинок навіть в Україні, якщо таке рішення прийме Всесвітня боксерська суперсерія.

«Якщо пройде в Україні, теж добре, люди поїдуть, а це не так далеко, як до Саудівської Аравії летіти. Але, по суті, можна навіть на Місяці боксувати. Головне, щоб ринг був, суперник, команда поруч — і все», – сказав росіянин.

Нагадаємо, фінал WBSS між Усиком та Гассієвим мав пройти 11 травня 2018 року, але був відкладений через травму українця.

Росія намагалася перекупити поєдинок у Саудівської Аравії, але Усик відмовився їхати в РФ менше ніж за 17 млн доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Украинцы меняют автомобильные предпочтенияУкраинцы меняют автомобильные предпочтения

Украинцы существенно увеличили спрос на электромобили. Так, за 11 месяцев 2017 импорт электрокаров в нашу страну увеличился более чем на 13% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года — до 2676 штук.

В Киеве из-за жары и дыма отменили уроки в школахВ Киеве из-за жары и дыма отменили уроки в школах

Из-за лесных пожаров в районе Броваров и Зазимья, в результате которых Киев затянуло едким дымом, столичные власти решили отменить занятия в школах, сообщает ЛІГАБізнесІнформ.