Росія відправила в Африку своїх військових: що намічається

Російська Федерація планує відправити у Конго своїх військових.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТАСС.

Зазначається, що це пов’язане із необхідністю обслуговування російської і радянської військової техніки, що знаходиться на озброєнні у Конго.

Заступник міністра оборони Росії Олександр Фомін, який підписав контракт з російського боку заявив, що угода стосується здебільшого обслуговування техніки.

Також він повідомив, що між РФ та Конго тривають переговори про постачання нового зброї.

«Необхідно озброєння будь-якій державі, в тому числі і республіці Конго. І цій республіці є, що захищати, вона багата», – заявив Фомін.

Нагадаємо, раніше народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук розповів про загибель чотирьох російських найманців у Сирії, яку приховує Росія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Центробанк России работает в убыток: сколько потерял банк в 2018?Центробанк России работает в убыток: сколько потерял банк в 2018?

Когда наступил 2019-й я, помимо поздравлений, своим читателям намекнул, что в ближайшие несколько месяцев нас будут ждать интересные сообщения о рекордах, а точнее, антирекордах, нашего гибридного соседа, прожившего ещё один год в объятиях заботливых санкций.