Росія відправила в Африку своїх військових: що намічається

Російська Федерація планує відправити у Конго своїх військових.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТАСС.

Зазначається, що це пов’язане із необхідністю обслуговування російської і радянської військової техніки, що знаходиться на озброєнні у Конго.

Заступник міністра оборони Росії Олександр Фомін, який підписав контракт з російського боку заявив, що угода стосується здебільшого обслуговування техніки.

Також він повідомив, що між РФ та Конго тривають переговори про постачання нового зброї.

«Необхідно озброєння будь-якій державі, в тому числі і республіці Конго. І цій республіці є, що захищати, вона багата», – заявив Фомін.

Нагадаємо, раніше народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук розповів про загибель чотирьох російських найманців у Сирії, яку приховує Росія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В Україні збільшилася заборгованість із зарплатиВ Україні збільшилася заборгованість із зарплати

Станом на початок жовтня 2018 року заборгованість по заробітній платі склала 2,889 млрд гривень. У відсотковому еквіваленті за вересень 2018 року заборгованість із заробітної плати зросла на 6,5%, повідомили в Державній службі статистики.

Порошенко: Из 1800 госпредприятий для Украины жизненно необходимы около 200Порошенко: Из 1800 госпредприятий для Украины жизненно необходимы около 200

Президент Украины Петр Порошенко заявил, что в Украине нужно продолжать процесс приватизации государственных предприятий.

Черговий псевдо-патріот Дмитро Снєгирьов відпрацьовує завдання КремляЧерговий псевдо-патріот Дмитро Снєгирьов відпрацьовує завдання Кремля

Як стверджують знавці, люди діляться на два типи: ті, хто бачать стакан наполовину порожнім, і навпаки. І песимістів, як виявляється, в нашій країні набагато більше.