С14 напали на офіс Медведчука в Києві – в «Українському виборі» назвали це помстою

Ввечері у неділю, 14 жовтня, члени організацій С14 та «Традиції і порядок» здійснили напад на приміщення в Києві, де знаходиться офіс «Українського вибору», який очолює Віктор Медведчук.

Про напад на своїй сторінці в Facebook написав керівник С14 Євген Карась, оприлюднивши відео з місця подій: «Якісь невідомі історики з С14 і Традиції і порядку нагадують Медведчуку за Стуса і покривання утримування Путіним українських в’язнів».В поліції Києва зазначили, що близько 19:30 у чергову частину надійшло повідомлення, що невідомі в масках б’ють вікна та роблять написи на будівлі на вулиці Івана Франка у Шевченківському районі Києва.

«На момент прибуття правоохоронців порушники втекли. Наряди виявили написи на фасаді, пошкоджені вікна та ролети, а також, зі слів охоронців, у приміщення закинули, імовірно, димові шашки. Слідчо-оперативна група проводить огляд. Поліцейські також вивчають записи у мережі Інтернет, на яких зафіксовані події  під вказаною будівлею. Після проведення перевірки буде визначена правова кваліфікація інциденту», – йдеться у повідомленні.

Згодом в «Українському виборі» підтвердили, що це їхній офіс та партії «За життя», і назвали напад помстою.

«…за принципову позицію, спрямовану на встановлення миру на Донбасі, відновлення територіальної цілісності країни, нормалізацію відносин з Російською Федерацією та країнами СНД, підвищення рівня життя людей за рахунок реальних, а не уявних економічних реформ», – йдеться в заяві, опублікованій на сайті руху.

Нагадаємо, 14 жовтня в Києві біля Майдану Незалежності активісти побилися з поліцейськими після спроби встановити намет.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Віталій Хомутиннік: «Відродження» пропонує виділити з держбюджету кошти на будівництво метро у ХарковіВіталій Хомутиннік: «Відродження» пропонує виділити з держбюджету кошти на будівництво метро у Харкові

Народные депутаты группы «Партия «Відродження» предложили выделить дополнительную субвенцию в размере 60 млн гривен и предоставить государственные гарантии в 320 млн евро на строительство метро в Харькове.

Коломойский собирается перенести срок запуска энергорынка из-за собственной выгоды, — СМИКоломойский собирается перенести срок запуска энергорынка из-за собственной выгоды, — СМИ

22 мая в Верховной Раде был зарегистрирован законопроект №10318, которым предлагается внести изменения в Закон Украины «О рынке электрической энергии».