Саакашвілі проти МВС. Суд затягує розгляд позову

Окружний адмінсуд Києва переніс розгляд позову політика Михайла Саакашвілі до МВС з приводу незаконності позбавлення його громадянства України.

Про це повідомляє Укрінформ, зазначаючи: усі засідання судді, який мав розглядати цей позов, призначені на 26 лютого, «були зняті з розгляду у зв’язку з перебуванням судді на лікарняному«.

Нагадаємо: у своєму позові Саакашвілі просить визнати протиправними окремі положення наказу МВС від 16 серпня 2012 року про затвердження форми заяви про прийняття до громадянства, на підставі якого його й позбавили українського паспорта.

Як відомо, партія Саакашвілі відзвітувала про дохід у 2,5 млн гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В Киеве серийный вор несколько месяцев срывал с женщин украшенияВ Киеве серийный вор несколько месяцев срывал с женщин украшения

В Святошинском районе Киева мужчина несколько месяцев срывал с женщин драгоценности. Полицейские выяснили, что преступник орудовал прямо возле своего дома.

Рашисты продолжают издеваться над Надеждой СавченкоРашисты продолжают издеваться над Надеждой Савченко

Мосгорсуд признал законным продление ареста до середины мая украинке Надежде Савченко, обвиняемой в РФ в пособничестве убийству российских журналистов.