Саакашвілі заявив, що СБУ і ГПУ пограбували його під час обшуків

Захист політика Михайла Саакашвілі направив до СБУ та ГПУ повторні клопотання щодо повернення йому особистих речей, які зникли під час обшуків в його київській квартирі, повідомляє ZN.ua.

«Йдеться про документи, ноутбук, декілька мобільних телефонів і візитних карток. Політик, який особисто підписав клопотання, наполягає на їх поверненні або на компенсації вартості та вважає, що вони були вкрадені правоохоронцями«, – йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується: за словами адвоката Саакашвілі Руслана Чарнолуцького, «арешт на вилучені речі судом не накладається, а в судовому засіданні 26 січня прокурор заявив, що вони були нібито «втрачені».

Крім того, підкреслюється: Чорнолуцький вже відправляв аналогічне клопотання 1 березня, «але СБУ і ГПУ його проігнорували«.

Як відомо, Саакашвілі заявив, що вже увійшов до історії, тоді як президент Петро Порошенко є брехуном, на якого чекає в’язниця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Объединение Гриценко и Садового накануне выборов: в штабе Порошенко красиво ответилиОбъединение Гриценко и Садового накануне выборов: в штабе Порошенко красиво ответили

Некоторые эксперты пророчат успех политическому альянсу «демократической оппозиции», которая менее чем за месяц до выборов стремится к объединению и выдвижению единого кандидата.

Госагентство лесных ресурсов получило нового руководителяГосагентство лесных ресурсов получило нового руководителя

Кабинет Министров Украины назначил председателем Государственного агентства лесных ресурсов Украины (Гослесагентства) Александра Ковальчука, сообщает пресс-служба Министерства аграрной политики и продовольствия Украины.

В Венесуэле люди вышли на улицу против МадуроВ Венесуэле люди вышли на улицу против Мадуро

На фоне продолжающихся уже несколько недель перебоев с электричеством и питьевой водой в Венесуэле десятки тысяч людей в субботу, 6 апреля, вышли на улицы городов страны с протестом против режима главы Венесуэлы Николаса Мадуро.