НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

Садовий про Гриценка: Він не знав, що я його публічно підтримаю

Мер Львова Андрій Садовий, який 1 березня зняв свою кандидатуру з президентських виборів на користь Гриценка, заявив, що той про це не знав.

Про це Садовий розповів в інтерв’ю Українській правді.

«Ні, про брифінг він (Анатолій Гриценко – ред.) не знав. Але я не анонсував, що на ньому скажу. Він не знав, що я його публічно підтримаю», – повідомив він.

Садовий вважає, що саме зараз з’явився шанс, щоб єдиний кандидат від демократичних сил переміг, в контексті гучних розслідувань щодо підкупу виборців опонентами, розкрадань армії та скасування статті про незаконне збагачення.

На запитання, чому він підтримав Гриценка-кандидата, Садовий відповів, що лідер «Громадянської позиції» йому близький по духу.

«Ми говоримо сьогодні про 31 березня. Для мене важливо, щоб 31 березня в другому турі зустрілися саме ті кандидати, які будуть безпечними для країни. Я Гриценка не ідеалізую, але за своїми цінностями він близький нам по духу», –пояснив Садовий.

За словами мера Львова, у нього є питання до Гриценка щодо допомоги неоднозначних бізнесменів – Геннадія Корбана, Михайла Бродського.

Крім цього, Садовий уникнув відповіді, чи планує йти на парламентські вибори.

«Слухайте, якщо ми виграємо вибори президента – це буде одна країна. Якщо буде інша ситуація – це буде велика біда. Тому давайте не будемо забігати так далеко. Сьогодні ми намагаємося змоделювати ситуацію на наступні 30 днів, я зробив крок і думаю, що це додасть Гриценку як мінімум 10%», – сказав він.

Нагадаємо, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента, висловивши при цьому підтримку іншому кандидату – очільнику політсили «Громадянська позиція» Анатолію Гриценку.

Пізніше кандидат у президенти від партії «Сила людей» та український журналіст Дмитро Гнап теж заявив, що знімає свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *