СБУ присоромили західні журналісти за незграбний переклад

Англійський переклад офіційного повідомлення на сайті Служби безпеки України рясніє незрозумілостями. На це вказує журналіст інформаційної агенції The Associated Press Рафаель Саттер (Raphael Satter).

«Напередодні Нового року, Служба безпеки України заявила, що зірвала масштабний кібернапад з Росії. Нажаль, я нічого не можу розібрати у їх намішаному повідомленні», — заявив Саттер, доклавши до твіта лінк на переклад англійською заяви СБУ про те, що в українській спецслужбі «попередили систематичні спроби ураження інформаційних систем низки державних установ та відомств».

Репортер також поскаржився, що англійський текст «повний викривлень через машинний переклад».

«Чи не хоче хтось більш зрозуміло перекласти український оригінал повідомлення СБУ?», — відзначив журналіст

Якість англійського перекладу на сайті СБУ не задовольнила і журналіста Sky News Александера Мартіна.

Оригінальне повідомлення СБУ українською пізніше переклали в англомовному виданні Kyiv Post.

Навесні 2017-го року міністр юстиції Павло Петренко заявив, як повідомляє»Укрінформ», що «з 2019 року знання англійської мови буде однією з умов для номінування на державну службу. Ті, хто бажає стати державним службовцем, крім української мови повинні знати англійську мову на базовому рівні».

За інформацією «Укрінформ», в Україні знання англійської мови знаходиться на рівні 7%, у той час як в країнах ЄС — на рівні 50%, в скандинавських країнах — на рівні майже 80%.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В США мужчина в костюме Санта-Клауса ранил из пистолета трех человекВ США мужчина в костюме Санта-Клауса ранил из пистолета трех человек

В американском городе Остин (округ Тревис, штат Техас) мужчина, одетый в костюм Санта-Клауса, стрелял в гостей вечеринки, устроенной в честь Хэллоуина.

Western Union позволит переводить деньги в соцсетяхWestern Union позволит переводить деньги в соцсетях

Western Union Company запустила инновационную технологическую платформу WU Connect, которая позволяет интегрировать платежные функции в социальные сети и мессэнджеры через API.