Секрети PlayStation Classic: нову консоль можна «зламати» за кілька секунд

Старт PlayStation Classic вийшов не дуже успішним, але народні умільці зуміли підлити ще більше масла у вогонь невдоволення користувачів. Як виявилося, для доступу до налаштувань емулятора не потрібно володіти віртуозними навичками, достатньо лише підключити клавіатуру і приставка відкриє свої секрети.

Про це повідомляє 4PDA.

Читайте також: Штучний інтелект NVIDIA зможе замінити розробників ігор

Днями Digital Foundry нарікала на те, що PlayStation Classic – суцільне розчарування, в тому числі з-за технічних обмежень і гнітюче низької продуктивності. У випадку з звичайної консолі або ПК цю проблему можна було б спробувати вирішити за допомогою розширених налаштувань, але цієї функції у ґаджета просто немає.

Автор каналу RETRO GAMING ARTS опублікував відео, в якому він демонструє, що потрібне меню все ж є, ось тільки доступ до нього прихований. Блогер і його колега змогли відкрити меню емулятора після того, як підключили до Classic USB-клавіатуру і натиснули ESC.

Ентузіасти «зламали» PlayStation Classic – дивіться відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Блогер: рейдерство Семенченко превращает Украину в СомалиБлогер: рейдерство Семенченко превращает Украину в Сомали

Известный украинский политолог и блогер Алексей Голобуцкий на своей странице в Facebook пишет о том, что украинские блокираторы совсем запутались в показаниях.

В Амстердаме появились кроссовки, подошва которых сделана из переработанной жвачкиВ Амстердаме появились кроссовки, подошва которых сделана из переработанной жвачки

Компания Gumdrop, дизайнер одежды Explicit Wear и городская организация Iamsterdam выпустили кроссовки, подошва которых сделана из собранной на улицах Амстердама жвачки.

Как Зеленскому победить в третьем туре — политтехнологКак Зеленскому победить в третьем туре — политтехнолог

Это не парламентские выборы, где избиратель должен как в супермаркете выбрать партию по вкусу и на пять лет поручить ей представлять себя в парламентской политике.