Серед адвокатів Романа Насірова – юристи, які обслуговували Грановського та Адамовського

Протягом 3-5 березня журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» зафіксували в команді захисту відстороненого голови ДФС Романа Насірова щонайменше двох представників юридичної компанії FCLEX. Вона брала участь в господарських спорах в інтересах бізнес-структур, пов’язаних на той момент з Олександром Грановським.

Партнер і керівник юридичної компанії FCLEX Олег Маліневський 3 березня разом з іншими адвокатами прибув до лікарні «Феофанія», де після обшуків НАБУ перебував Насіров. Того дня Маліневський представився журналістам адвокатом Романа Насірова.

(фрагменти стріму програми Схеми, РадіоСвобода)

Адвокат Андрій Кузьменко, який раніше також згадувався як представник компанії FCLEX, був присутній не лише в лікарнях, де перебував Насіров, але й в команді його адвокатів у Солом’янському суді.
Кузьменко повідомив журналістам програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», що навчався разом з Олегом Маліневським. На питання, чи працює він в компанії  FCLEX, сказав: «На даний момент – ні».

На сайті компанії FCLEX зазначено, що Олег Маліневський відстоював інтереси бізнесмена Андрія Адамовського у спорах навколо ТРЦ SkyMall.

Народний депутат від БПП Олександр Грановський до 2014 р. був головою наглядової ради Assofit Holdings Limited — проектної компанії столичного ТРЦ  SkyMall, та представляв за довіреністю інтереси Stockman Interhold SA, співвласника Assofit.

Юристи FCLEX відстоювали в судах інтереси компаній Stockman Interhold SA та «Призма-Бета» (володіла приміщеннями ТРЦ, її виконавчим директором працювала Ольга Ткаченко, парламентська екс-помічниця депутата Грановського).

Нині Олександра Грановського називають куратором судової та правоохоронної системи від Адміністрації президента.

5 березня адвокат Олександр Лисак повідомив, що Романа Насірова захищають дев’ять адвокатів, зокрема Андрій Кузьменко (вихідець з FCLEX).

Інтернет-видання «Наші гроші» з’ясувало, що ще троє адвокатів Насірова пов’язані між собою. Це Олександр Лисак, Олександр Мірошник та Ігор Черезов. Як захисники, вони протистоять НАБУ в кількох резонансних справах: Олександра Онищенка, Руслана Журила, Одеського припортового заводу та інших.

Насіров фігурує у «газовій справі» нардепа Олександра Онищенка. Його підозрюють у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України — «зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки».

За даними НАБУ та САП, дії Насірова завдали державі збитків у розмірі близько 2 млрд гривень. Прокурори САП просять суд про утримання Насірова під вартою або заставу у сумі 2 млрд. гривень.

bihus.info

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В ЦИК назвали полный список кандидатов в президенты: от юмористов до фигурантов секс-скандаловВ ЦИК назвали полный список кандидатов в президенты: от юмористов до фигурантов секс-скандалов

Об этом стало известно на заседании ЦИК в пятницу. Известно, что в целом документы в Центральную избирательную комиссию подали 94 человека.

В новом рынке электроэнергии сдерживать рост тарифов может «Энергоатом», — директор «Энергоатом-Трейдинг» БединВ новом рынке электроэнергии сдерживать рост тарифов может «Энергоатом», — директор «Энергоатом-Трейдинг» Бедин

Новый рынок электроэнергии, запуск которого запланирован на начало июля 2019 года, не должен повлиять на тарифы для населения. Об этом заявил гендиректор ОП «Энергоатом-Трейдинг» Сергей Бедин сегодня во время круглого стола, посвященного запуску нового энергорынка.

Порошенко: фейковые выборы на Донбассе могут полностью разрушить минские договоренностиПорошенко: фейковые выборы на Донбассе могут полностью разрушить минские договоренности

Президент Украины Петр Порошенко заявляет, что проведение боевиками своих выборов на Донбассе может полностью разрушить Минские договоренности, передает Интерфакс-Украина.