Швейцарія вимагає від Росії припинити шпигунство

Зовнішньополітичне відомство Швейцарії виступило з офіційною заявою, в якій вимагало від Росії негайно припинити незаконну діяльність на території країни, повідомляє Reuters.

У швейцарському МЗС підкреслили, що протягом цього року тричі викликали російського посла в Берні, вказуючи на неправомірні дії російських громадян. Приводом стали, зокрема, повідомлення у швейцарських газетах про те, що на території країни працюють десятки представників Росії, кожен четвертий з яких є шпигуном.

Минулої п’ятниці швейцарська розвідувальна служба повідомила про спільне розслідування з колегами з Великобританії та Нідерландів щодо російських громадян, які намагалися чинити тиск на лабораторію під Берном, де проводився аналіз хімічних сполук, в тому числі й нервово-паралітичних речовин.

Нагадаємо, Швейцарія виділить Україні ще 1,8 млн доларів на реформу енергоефективності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

NASA решило перенаправить астероидNASA решило перенаправить астероид

Астероид не угрожает планете, но в NASA решили провести тренировку Национальное управление по аэронавтике и исследованию космического пространства (NASA) хочет запустить специальную миссию DART для перенаправления астероида, который пока что не угрожает планете.

"Грады" пророссийских боевиков подвезены к линии разграничения — расследование"Грады" пророссийских боевиков подвезены к линии разграничения — расследование

Команда расследователей InformNapalm.org продолжает находить и фиксировать российское вооружение, а также технику в оккупированных регионах Донецкой и Луганской областей.