Скажіть мені, чому я не дивуюся? Таємного шпигуна що замінував «Шегині» не знайдено, блокувальника «Інтерсіті» ніхто і не шукає, — Шевченко

Таємного шпигуна-ніндзю, що посеред білого дня замінував режимний об’єкт «Шегині», де на той час перебувало дві сотні прикордонників, митників та поліцаїв, та ще й на додачу на кожному стовпі по дві камери спостереження — не знайдено, а винних у незаконному блокуванні потягу «Інтерсіті» ніхто навіть і не шукає.

Проте країною пішли арешти активістів і відбулася вже шоста за тиждень спроба знайти у добровольців батальйону «Донбас» вибухівку чи незаконну зброю.

Скажіть мені — чому я не дивуюся?..

Євген Шевченко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Порошенко рассказал о трудностях с получением ТомосаПорошенко рассказал о трудностях с получением Томоса

Президент Петр Порошенко заявил, что автокефалия Украине еще не гарантирована. Видео с этими словами опубликовано на Facebook главы государства. "Ситуация непростая.

Автобус з десятками пасажирів потрапив у серйозну ДТП через снігопадАвтобус з десятками пасажирів потрапив у серйозну ДТП через снігопад

На трасі Чернівці-Косів, поблизу Снятина в селі Хутір-Будилів, 26 листопада ввечері, перекинувся пасажирський автобус “Снятин-Новоселиця” із двадцятьма пасажирами.