Слідами Авакова: СБУ нагородила 15 цивільних вогнепальною зброєю

СБУ протягом січня-вересня 2017 року нагородила вогнепальною зброєю 15 цивільних осіб.

Про це повідомляють «Українські Новини», зазначаючи, що загалом від початку року Служба вручила 200 одиниць відзнак «Вогнепальна зброя» – «З них військовослужбовцям та співробітникам СБУ – 166 нагород. Громадянам, які не є працівниками і військовослужбовцями СБУ за цей період вручено 34 нагороди, з яких 19 – військовослужбовцям інших військових формувань, створених відповідно до законів України, та 15 – цивільним особам«.

При цьому наголошується: іноземним громадянам вогнепальна зброя «у зазначений період не вручалася».

За законодавством, вогнепальною зброєю можуть нагороджуватися особи за сприяння СБУ у вирішенні покладених на неї завдань та значний особистий внесок до системи загальнодержавних військових та спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період.

НагадаємоАваков озброїть підконтрольну собі Нацгвардію майже 10 вертольотами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В Одессе водитель "Tayota" решил тупо расстрелять водителя авто, что поскромнееВ Одессе водитель "Tayota" решил тупо расстрелять водителя авто, что поскромнее

Это произошло в Приморском районе Одессы в субботу ночью, сообщает пресс-служба Одесского городского управления милиции.

За месяц госдолг Украины вырос еще почти на $2 млрдЗа месяц госдолг Украины вырос еще почти на $2 млрд

Общая сумма государственного и гарантированного государством долга Украины на конец апреля составила 67,091 млрд долл., что на 2,8%, или на 1,854 млрд долл., выше показателя на конец марта.