Смерть Люка Перрі: реакція соцмереж

Про смерть американського актора Люка Перрі повідомила низка світових ЗМІ, зокрема британське видання BBC. За словами публіциста актора, Перрі помер у Лос-Анджелесі в оточенні своєї сім’ї та друзів на 53-му році життя.

 

Вранці середи, 27 лютого 2019 року, до служби порятунку надійшов дзвінок з дому знаменитості. Медики терміново виїхали на місце і відвезли Перрі до найближчої лікарні. У зірки стався інсульт. Кілька днів потому, медики повідомили, що Люк Перрі впав у кому.

За дивним збігом обставин, інсульт у Перрі стався саме того дня, коли телекомпанія Fox оголосила, що займеться перезапуском серіалу "Беверлі-Хіллз 90210" та випустила перший тизер. На превеликий жаль, актор так і не вийшов з коми та помер 4 березня. 

Сумна звістка миттю облетіла соцмережі. Колеги по цеху – зірки Голлівуду, висловили свої співчуття родині Люка Перрі.

Ніколас Остін – Джуліан із "Холм одного дерева" прокоментував у Twitter:

"Який чоловік! #LukePerry ти був добрим та щедрим. Ніколи тебе не забуду."

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

МВД за день приняло 330 сообщений о нарушениях избирательного законодательстваМВД за день приняло 330 сообщений о нарушениях избирательного законодательства

Министерство внутренних дел в течение дня выборов 26 октября приняло около 330 сообщений о нарушениях законодательства, по двум случаям открыты уголовные производства.

Закон "О ж/д транспорте" усложнит ведение бизнеса в Украине, — ФРТУЗакон "О ж/д транспорте" усложнит ведение бизнеса в Украине, — ФРТУ

Предложенный Мининфраструктуры проект закона “О железнодорожном транспорте” значительно ухудшит условия ведения бизнеса в Украине, дав проверяющим органам еще одну формальную возможность давления практически на любое крупное предприятие в Украине.