Смертельна пожежа в коледжі Одеси: серед зниклих безвісти виявився директор Інституту НАН

Співробітники Інституту морської біології НАН України розшукують директора установи доктора біологічних наук Бориса Александрова 1958 року народження і співробітницю ІМБ кандидата біологічних наук Галину Іванович 1954 р.

Loading…

Обидва вчених перебували у згорілих сьогодні приміщеннях інституту на Троїцькій, 25 і після початку пожежі на зв’язок не виходили. У лікарні міста вони не надходили.

Загалом немає інформації про місцезнаходження семи осіб. Крім біологів, пропали троє учнів та два викладачі коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.
Нагадаємо, що у середу, 4 грудня в одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу спалахнула пожежа. О 14:18 рятувальникам вдалося локалізувати полум’я на площі 4000 квадратних метрів.
Відзначається, що швидкому розвитку пожежі сприяло внутрішне перепланування будівлі, яке змінили ще у 1920-ті роки. Тоді великі приміщення поділили на маленькі кімнатки, до того ж стінки між ними були зроблені з очерету та інших легкозаймистих матеріалів. Міжповерхові перекриття в будинку дерев’яні.
За даним фактом поліція вже розпочала досудове розслідування.

“Те, що трапилося попередньо кваліфіковано за частиною 2 ст. 270 КК України — порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки. У поліції уточнили, що у зв’язку з пожежею в Одесі всього до медичних закладів госпіталізовано 22 особи, з яких одна жінка вже померла. Серед постраждалих 9 студентів та 5 пожежних”, – повідомили в прес-службі Нацполиции.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що у лікарні померла викладач коледжу, проте пізніше з’ясувалося, що це 17-річна студентка. Плутанина сталася в лікарні під час опізнання. Викладач коледжу жива, проте перебуває у важкому стані.
Зараз рятувальники під світлом прожекторів продовжують гасити полум’я у будівлі. Поблизу коледжу перебуває багато людей, які розшукують своїх родичів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Сокровище греков: в таинственной гробнице обнаружена уникальная звездная картаСокровище греков: в таинственной гробнице обнаружена уникальная звездная карта

Кроме того, на стенках старинного захоронения есть искусно выполненные изображения красного феникса, черной черепахи, белого тигра и синего дракона.