Супрун спростувала міф про шкоду бігу для колін

Іноді можна почути, що, якщо багато бігати, можна стерти коліна. Насправді ж в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун запевняє: фізична активність, в тому числі біг, навпаки покращує стан суглобів.

Пошкодження коліна або остеоартрит або остеоартроз – це дегенеративне захворювання суглоба. Воно вражає не лише хрящову тканину, а й прилеглу кістку, навколишні зв’язки, сухожилля та м’язи.

Читайте також: Що станеться, якщо їсти лише фрукти та овочі щодня

Через специфіку бігу може здаватися, що цей вид активності має поганий вплив на коліна. Дослідження кажуть інше.
Вчені провели експеримент і з’ясували, що у марафонців поширеність остеоартриту була у 2 рази нижче у порівнянні з людьми, що не бігали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

У Львові підпалили банк, який пов’язують з РФ: кадри та подробиціУ Львові підпалили банк, який пов’язують з РФ: кадри та подробиці

У Львові підпалили відділення “Альфа-Банку”, який пов’язують із Росією. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Відділ комунікації поліції Львівської області.

НБУ намерен проводить мониторинг финансового положения собственников банковНБУ намерен проводить мониторинг финансового положения собственников банков

Национальный банк намерен проводить мониторинг финансового положения собственников банков. Об этом сообщил заместитель директора департамента регистрационных вопросов и лицензирования Нацбанка Александр Бевз.