Свавілля дніпровських податківців призвело до акцій протесту

Історія зі зникненням 27 травня 2019 року директора компанії «Софт Оіл» Кирила Суворова, в якому були замішані представники Дніпровської податкової міліції, обговорюється в українських медіа вже кілька тижнів.

Завдяки власнику компанії Дмитру Олійнику і адвокатам скандальному зникненню бізнесмена вдалося надати розголосу. Викраденому, якого насильно утримували представники податкових органів на одній із заміських турбаз Дніпра, вдалося втекти з ув’язнення.

Одинадцять з половиною тисяч тонн оливи застрягли на нафтопереливній станції у Миколаєві. Майже місяць законний власник вантажу – компанія «Софт Оіл» – не може вільно розпоряджатися своїм майном. Оливу, вартістю понад 7 мільйонів доларів, незаконно арештували податківці Дніпровщини. При цьому, протиправність обтяження компанія «Софт Оіл» підтвердила виграною апеляцією. Та дніпровським працівникам фіскалам закон не писаний. У змові з Миколаївськими колегами – вони чи не щодня проводять на базі, чи то обшуки, чи то слідчі дії. Через що й робота усієї навтоперевалочної станції заблокована. Оливу компанії «Софт Оіл» використовують для автомобільних двигунів. Її привозять спеціально з – за кордону. Адвокати кажуть товар конфіскували незаконно. Олива пройшла всю необхідну сертифікацію та перевірку. Товар дорогий, тож податківці вирішили на ньому заробити – арештувати та за безцінь продати. Для цього і викрали директора.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Секретарь СНБО Сивохо указал Зеленскому на главный промах по ДонбассуСекретарь СНБО Сивохо указал Зеленскому на главный промах по Донбассу

Сегодня, 11 ноября, известный украинский юморист, политик, а с недавнего времени и советник Совета национальной безопасности и обороны Украины Сергей Сивохо во время пресс-конференции заявил, что около 40 тыс наших граждан ежедневно пересекающих КПВВ на Донбассе.

В Украине существенно усилят контроль за машинами с иностранными номерамиВ Украине существенно усилят контроль за машинами с иностранными номерами

Контроль за ввозом и использованием автомобилей с иностранной регистрацией будет существенно усилен. Об этом говорится в статье главы налогового комитета Верховной Рады Нины Южаниной на Экономической правде.