Тимошенко прокоментувала затримання сина Авакова

Голова фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у ВР Юлія Тимошенко вважає, що затримання співробітниками НАБУ сина глави МВС Арсена Авакова Олександра є війною між президентом Петром Порошенком та міністром внутрішніх справ.

Про це передають «Українські новини«.

«Мені здається, що зараз керівники й прес-секретарі силових структур перетворилися на плейбоїв, які пройшли кастинг і віщають про якісь божевільні досягнення. Покажіть мені хоч одного великого корупціонера, чи хоч одне доведене до кінця розслідування й покарання», – підкреслила Тимошенко.

На думку лідера «Батьківщини», заяви від представників чинної влади про боротьбу з корупцією є звичайним шоу.

Також Тимошенко заявила, що повірить у ефективність антикорупційних органів лише після того, як Порошенка та народних депутатів від БПП буде притягнуто до відповідальності. 

Нагадаємо, політолог Петро Олещук заявив, що затримання сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова свідчить про ескалацію конфлікту між президентом Петром Порошенком і главою МВС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Оксана Чепижко предлагает четыре шага для решения проблемы вакцинации в УкраинеОксана Чепижко предлагает четыре шага для решения проблемы вакцинации в Украине

Снижение детской смертности – одна из целей устойчивого развития, которые определила ООН. Достижение этой цели должно стать одним из приоритетов для Украины. Но без возобновления доверия в стране ее сложно будет достичь, – пишет в своей

Из обесточенной шахты им. Засядько на Донбассе вывели часть горняковИз обесточенной шахты им. Засядько на Донбассе вывели часть горняков

На оккупированном Донбассе идет операция по спасению заблокированных под землей шахтеров Из обесточенной  в результате военных действий шахты им.