Травневі свята: скільки днів відпочиватимуть українці

Стало відомо, скільки українці відпочиватимуть на “травневі свята”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в травні буде дев’ять вихідних днів.

У це число входять два святкових – перше травня або День праці, а також День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який відзначають 9 травня. Стосовно 8 травня (День пам’яті і примирення), він буде робочим, але скороченим.

Субота 11 числа буде робочою, українці відпрацьовуватимуть 30 квітня.

Вихідні у травні: середа 1 травня, субота 4 травня, неділя 5 травня, четвер 9 травня, неділя 12 травня, субота 18 травня, неділя 19 травня, субота 25 травня і неділю 26.

Нагадаємо, як раніше повідомляв народний синоптик Леонід Горбань, українців повинна порадувати погода на початку травня, але і до дощу слід бути готовими. За його словами, погода в травні очікується непогана, але на травневі свята, зокрема на 2 травня, прораховується дощ. Тепло починається з 6-7 числа. А в перших числах очікується 19-21 градус тепла.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

«Большая сделка!»: стало известно, как Яценюк шантажирует Порошенко«Большая сделка!»: стало известно, как Яценюк шантажирует Порошенко

Источники в «Народном фронте» говорят, что партия сейчас ведет одновременно торги сразу с несколькими кандидатами в президенты.