Трохи економічного задзеркалля

газЩось заспокоїлись не зрозумілі коливання у відношенні силовиків, які нібито організували шалений тиск на енергетичний бізнес. Спочатку, як зазвичай, представники бізнесу, в один голос стверджували, що всі кримінальні справи відносно них замовні, інше, що СБУ хоче нагріти руки на цих справах, далі, що все надумано і сфальсифіковано.

Надалі як за написаним сценарієм у нашій державі, звідки не візьмись, включаються народні депутати, потім, кимось, хто зацікавлений, організовуються під стінами правоохоронних органів проплачені мітинги, знімаються замовні програми на всіх хто причетний, пишуть статті і всі ці історії продовжуються або поки не закінчаться по прайсу «чорного» піару отримані кошти, або коли вже всім набридло це сприймати.

Але ось який цікавий факт вдалося дізнатися з достовірних джерел, аналізуючи який, на думку спадає народний вислів «Собаки гавкають, а караван іде».

Як вдалося дізнатися, розслідування цієї справи — продовжується. Факти злочинних схем імпорту та реалізації на території України скрапленого газу з боку вітчизняних підприємств — не спростовуються.

 Трохи економічного задзеркалля

Хочу нагадати, як було раніше опубліковано в засобах масової інформації, що схему з мінімізації податків та обов’язкових платежів, можливо організували представники трейдерів та підприємств оптової та роздрібної торгівлі скрапленого газу на території України ТОВ «Укргазпетроліум», ТОВ «Укрпетролпостач», ТОВ «Нафтопродукт трейдінг», ПП «НП-Трейдінг», ТОВ «УПК Комерц», ТОВ «Укріндекспром», ПП «Петра-резерв».

Як вказувалось із повідомлення правоохоронного органу, обшуки, які проводились в офісних приміщеннях цих підприємств, помогли здобути документальні докази, носії інформації, печатки та договори реалізації скрапленого газу з «фіктивними» підприємствами. Також сбушники відрапортували, що знешкоджені «конвертаційні центри», які використовувались для ухилення від сплати податків в схемі обігу скрапленого газу.

Як вдалося з’ясувати, «караван» цей не зважаючи на все, таки йде, звичайно не так швидко як хотілося би суспільству, але рухається.

Податкова перевірка, яка була ініційована в цьому кримінальному провадженні, показала зовсім іншу сторону медалі. Отже, підприємства, які реалізовували скраплений газ на внутрішньому ринку ТОВ «Укргазпетроліум», ПП «Петра-резерв» сховали від державного бюджету понад 1,3 млрд. гривень. Хтось більше, хтось менше, але факти на лице. До речі акти цих перевірок готові і їх із пристрастю читають ці підприємці.

Можливо і інші підприємства понесуть відповідальність за такі оборудки, але це вже побачимо далі.

Михайло Стельмах для ВСЛУХ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Британская принцесса Беатрис появилась на публике с новым бойфрендомБританская принцесса Беатрис появилась на публике с новым бойфрендом

Внучка королевы Великобритании Елизаветы II принцесса Беатрис появилась в компании 24-летнего миллионера Эдоардо Мапелли Моцци, сообщает Daily Mail.

Луценко сделал замом прокурора Луганщины милиционера, которого увольнял за МайданЛуценко сделал замом прокурора Луганщины милиционера, которого увольнял за Майдан

Перед Пасхой генпрокурор Юрий Луценко подписал ряд приказов о назначении прокуроров на местах. С этим делом Юрий Луценко явно спешил, ведь после выборов нового Совета прокуроров и Квалификационной комиссии ГПУ кадровыми вопросами будут ведать формально эти органы.