У 2018 році рівень тіньової економіки в Україні найнижчий з 2009 року, – Мінекономрозвитку

У 2018 році рівень тіньової економіки склав 30% від офіційного ВВП, що на 2 відсоткових пунктів менше порівняно з 2017 роком.

Про це йдеться звіті «Загальні тенденції тіньової економіки в Україні», який щокварталу оприлюднює Мінекономрозвитку, повідомляє пресслужба Мінекономрозвитку.

«Порівнюючи аналогічні показники попередніх років, слід зазначити, це найнижчий рівень, починаючи з 2009 року. Такий рівень детінізації економіки можна розглядати як один із критеріїв оцінки ефективності впроваджуваних реформ і сприйняття їх суспільством», – йдеться у повідомленні пресслужби.

Детальнішу інформацію про тенденції тіньової економіки, заходи з детінізації та поліпшення бізнес-клімату в Україні можна дізнатися зі звіту за посиланням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Российская компания после протестов решила уйти из АрменииРоссийская компания после протестов решила уйти из Армении

Российская компания "Интер РАО" сообщила правительству Армении о намерении продать принадлежащие ей 100% акций ЗАО "Электросети Армении" (ЭСА) компании Liormand Holdings Limited.

В Украине отменен запрет на въезд в страну для ВИЧ-инфицированных иностранцевВ Украине отменен запрет на въезд в страну для ВИЧ-инфицированных иностранцев

Запрет на въезд в Украину иностранцев и лиц без гражданства с ВИЧ-положительным статусом отменен. Об этом УНИАН сообщили в пресс-службе уполномоченного Верховной Рады Украины по правам человека.