У Генпрокуратурі схвалили підозри оточенню Порошенка

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що його заступник визнав достатніми докази для оголошення підозр екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревій так екс-заступнику глави Адміністрації президента Олексію Філатову.

Про це повідомляє пресслужба Генпрокуратури у коментарі Луценка у YouTube.

«На жаль, тоді, як я вважаю, в силу максимальної політизації моменту, виборів, було недотримання процедури. Всі ці справи були передані в інше управління, були проаналізовані, старшим групи прокурорів був призначений тепер вже мій заступник Сергій Миколайович Кізь, і Кулик та його команда показували всі докази, які, на його думку, свідчать про можливість підписання підозри», — заявив генпрокурор.

За його словами, Кізь вбачає достатність доказів, зібраних групою Кулика. Відтак підозру отримає людина, яка безпосередньо ставила свій підпис на документах брокерського характеру, пан Стеценко, заступник групи ІСU, пані Гонтарева як керівник ІСU, і пан Філатов як адвокат, який обслуговував цю оборудку.

Вразі, якщо підозра буде доповнена всіма необхідними доказами, справу передадуть до суду.

Раніше стало відомо, що Генпрокуратура знову викликала на допит екс-голову Національного банку Валерію Гонтареву та Олексія Філатова, як підозрюваних у справі олігарха-втікача Сергія Курченка.

До цього Гонтарева заявляла, що не знала ні Януковича, ні Курченка, ні Арбузова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Продану заочно оголосили про підозруПродану заочно оголосили про підозру

Спеціалізована антикорупційна прокуратура заочно оголосила про підозру в незаконному збагаченні колишньому виконувачу обов’язків голови Державної фіскальної служби України Мирославу Продану.

Окупанти у Криму продали українські санаторії, серед них — палац ДюльберОкупанти у Криму продали українські санаторії, серед них — палац Дюльбер

Окупаційна влада Криму продала акції українських санаторіїв «Місхор», «Дюльбер» і «Ай-Петрі» за 1,5 мільярда рублів.