У Гройсмана хочуть прорекламувати реформи на ВВС за майже 3 млн грн

Кабінет міністрів України оголосив конкурсні торги на послугу з розміщення відеоролика, який має розповісти глядачам Європи та Північної Америки про вплив ходу реформ на інвестиційний клімат України на телеканалі BBC, передає УНН з посиланням на систему публічних закупівель Prozzoro.

Так, згідно з тендерною документацією, уряд готовий виділити з державної казни 2 822 099,90 гривень (101 259 доларів США за курсом НБУ станом на 07.12.2018 – Ред.) для демонстрації відео про реформи в Україні на міжнародному телеканалі BBC World News.

В технічному завданні торгу вказано, що відеоролик, тривалістю 30 секунд, повинен вийти в ефір BBC World News в Європі та країнах Північної Америки 80 разів, 50% з яких повинні бути показані в прайм-тайм. Період розміщення ролика на BBC World News з моменту підписання договору між виконавцем і Кабміном до 31.12.2018 року.

Тобто, відповідно до документа, 30-секундний ролик про реформи в Україні має бути показаний в ефірі BBC World News 80 разів до Нового року.

Зараз участь в тендері беруть дві компанії, які готові надати послугу з розміщення відеоролика на цьому телеканалі.

«Учасник-переможець бере на себе зобов’язання своєчасно та якісно розміщувати та демонструвати надану замовником інформаційну продукцію на міжнародному телеканалі ВВС Word News з мовленням (за географічним показником) в країнах Європи та Північної Америки, 24 години на добу 7 днів на тиждень», – йдеться в технічному завданні до оголошеного торгу.  

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів уклав договір про надання рекламних і маркетингових послуг вартістю 7,7 млн гривень, сплачених з державного бюджету.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В Египте восемь участников гей-свадьбы приговорены к тюрьмеВ Египте восемь участников гей-свадьбы приговорены к тюрьме

К трем годам лишения свободы приговорены восемь человек, запечатлевших на видео первую в истории Египта получившую огласку однополую свадьбу.

НАЗК обмежить доступ до реєстру е-деклараційНАЗК обмежить доступ до реєстру е-декларацій

НАЗК анонсувало тимчасове обмеження доступу до реєстру е-декларацій 1 лютого. Про це повідомляє прес-служба Агенства, зазначаючи: причиною цьому буде проведення робіт зі збільшення потужності серверного обладнання.