У Кремлі повідомили, чого очікують від нового Президента України

У Кремлі вважають, що новому президенту України не потрібно буде йти на будь-які угоди з Москвою, а вибудовувати взаємовигідні відносини в інтересах двох країн.

Про це в п’ятницю, 19 квітня, заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

«Ніякі угоди з Путіним або Москвою не потрібні. Потрібно вибудовувати нормальні, добрі, взаємовигідні відносини на основі взаємної довіри, відносини співпраці і взаємодії, які в інтересах і росіян, і українців, що живуть і в Росії, і в Україні», – сказав він.

Говорячи про ситуацію на Донбасі, Пєсков вкотре підкреслив, що «немає ніякої іншої основи, окрім як мінські домовленості». «В даному випадку необхідно виконати певну кількість дій, які в зведенні домовленостей вказані і приведені в тій послідовності, в якій вони наведені, і під чим стоять підписи відомих глав держав», – додав він.

Пєсков додав, що Кремль розраховує, що майбутній президент України інакше гляне на перспективи відносин з РФ.

«Звичайно, хочеться сподіватися на те, що та людина, яка буде обрана президентом України, не належатиме до «партії війни», що ця людина буде повністю виключати будь-які силові методи врегулювання ситуації на Донбасі, і хочеться сподіватися, що ця людина по-іншому подивиться на перспективи взаємин Росії та України», – сказав прес-секретар Путіна.

Говорячи про дебати кандидатів, які відбудуться сьогодні на стадіоні, Пєсков пообіцяв зробити їх запис і передати президенту РФ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Спикер поддержал инициативу Ярослава Дубневича провести инфраструктурный день в ВР в ближайшее времяСпикер поддержал инициативу Ярослава Дубневича провести инфраструктурный день в ВР в ближайшее время

На сегодняшнем Согласительном совете ВРУ, предварившем начало восьмой сессии парламента, спикер поддержал инициативу главы транспортного Комитета ВРУ Ярослава Дубневича провести инфраструктурный день в ближайшее время. Об этом Ярослав Дубневич написал на своей страничке в "Фейсбук" .

Украина рискует оказаться в оффшорном списке ЕСУкраина рискует оказаться в оффшорном списке ЕС

До конца 2018 года в Украине нужно ввести минимальные стандарты BEPS (Base Erosion and Profit Shifting – план действий ОЭСР по противодействию размыванию налогооблагаемой базы и выведению прибыли из-под налогообложения), иначе страна может столкнуться с