У Львові чоловік намагався повіситися на світлофорі

У Львові на вулиці Городоцькій чоловік намагався повіситися на світлофорі. Його врятували патрульні, які проїжджали неподалік. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомивдепутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

Зазначається, що спочатку чоловіка намагалися зняти перехожі. 

Чоловіку приблизно 50 років. Його доставили до лікарні.

«По вул. Городоцькій (площа Кропивницька, 1) на світлофорі повісився чоловік на шнурку. Його прості люди швидко почали знімати. В ту хвилину проїжджав якраз патруль, який вже його повноцінно зняв і відправив приблизно 50-річного чоловіка на Кульпарківську, до лікарні – живий», – написав Зінкевич.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В 2016 году государство заработает на радиочастотах 374 млн гривенВ 2016 году государство заработает на радиочастотах 374 млн гривен

Национальная комиссия регулирования связи и информатизации (НКРСИ) утвердила финансовый план Украинского центра радиочастот (УГЦР) на 2016 год.

В Івано-Франківську депутат прикував себе кайданками у кабінеті міського головиВ Івано-Франківську депутат прикував себе кайданками у кабінеті міського голови

Депутат Івано-Франківської міської ради від БПП Андріан Волгін прикував себе кайданками до батареї у кабінеті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.    Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.